Ostatnio dodane
Nasi Partnerzy

Point Poland

Impreza.biz

EduSightseeing

Imprezy dla firm

SKLEP

diamenty natury

SERWIS

diamentowa wiedza

16 PRAW SUKCESU

16 praw sukcesu

NASZA OFERTA POSZERZA SIĘ KAŻDEGO DNIA!

O nas

Imprezami zajmujemy się od 1995 roku.

 

Na początku nikt nie używał słowa ani "event" ani "party", taka moda pojawiła się z czasem. W każdym razie "robimy swoje" czyli organizujemy imprezy  czy jakkolwiek jeszcze byśmy je nazwali - robimy to profesjonalnie, zawodowo i odpowiedzialnie.

 

Prywatność i dyskrecja: Imprezy prywatne rządzą się swoimi prawami - nie możemy publikować zdjęć i filmów, musimy chronić prywatność naszych Kleintów, chyba że mamy zgodę na dysponowanie wybranymi materiałami.

 

Konsulatcje i wsparcie: zadzwonić i wysłać maila można zwsze i wstępne konsultację są bezpłatne. Nie mamy stałej ceny ponieważ wynika ona z ilości zadań jakie będą nas czekały podczas przygotowywania imprezy. Propozycję ogólną i kosztorys wysyłamy do akceptacji i dopiero na jej podstawie strony mówią sobie "sakramentalne tak".

 

Drogo czy tanio: to już zależy od tego do czego są przyzwyczajeni nasi zamawiający i czego oczekują. My robimy DOBRZE, cena za to dla jednych jest niska dla innych wysoka, jesteśmy elastyczni i nie "przesadzamy" ale też otwarcie mówimy kiedy zbliżamy się do granicy nieoplacalności poniżej której nie możemy pracować, zwykle jednak nie dochodzi do takiej sytuacji.

 

Robimy również imprezy firmowe i integracyjne - można je zobaczyć na www.krakowevent.eu

 

 

Obsługa techniczna imprez małopolskie

Organizacja imprez małopolskie

Zapraszamy !